background
O KEMPU
#MAKEJSPEACHES

Peaches kemp je florbalové soustředění, které může znamenat velkou příležitost. Každý mládežnický hráč (ročníky 2001-2004), jehož cílem je se dlouhodobě zlepšovat a posouvat své limity, si totiž může díky broskvím splnit svůj sen.

Jako cíl tréninkové akce si Peaches IBK vytyčili, aby každý účastník zažil nezapomenutelné momenty. A to jak po stránce sportovní, tak i lidské. Zároveň se klade důraz na co nejvýraznější florbalový progres za co nejkratší dobu. Vedle toho se realizační tým bude snažit hráčům nastínit, jak můžou sami na sobě pracovat do budoucna. Tímto se republikový celek chce přiblížit zahraniční konkurenci.

Akce se bude pořádat v Liberci a Svitavách. Hlavním faktorem pro volbu těchto míst je vynikající zázemí a ideální podmínky k poctivému tréninku.

Organizaci Peaches kempu zajišťují významné osobnosti z nejvyšší výkonnostní úrovně. Důkazem jsou samotní ambasadoři akce, kteří jsou zároveň i čeští reprezentanti, Eliška Krupnová s Radkem Valešem. Součástí realizačního týmu pak je stálá sestava trenérů a dalších lidí pracujících v oddílech Tipsport Superligy nebo první ligy.

Účastníci události se díky Peaches mohou herně dostat ještě dále než na jiných soustředěních. Jako v létě 2017, kdy výběr historicky prvního Peaches kempu zamířil na Slovak Floorball Cup, se i do budoucna plánuje podobná forma benefitů a zážitků.

Zaujala vás filozofie Peaches? Přihlaste se na nadcházející ročník unikátního soustředění, poznejte nové kamarády se stejnými zájmy a dokažte, že máte na to být společně nejlepší!

Pár fotek z prvního Peaches kempu, který se konal v Brně